Kategorie

eBiuletyn-Newsletter

Ssak akumulatorowo-sieciowy 4

Jeśli poszukują Państwo wysokiej jakości, profesjonalnego ssaka medycznego to jest to najlepszy wybór. Oferowane przez nas produkty charakteryzują się wysoką wydajnością.

Więcej szczegółów

SKIMED-GMT-017

1 395,00 zł

Obniżka!

-505,00 zł

1 900,00 zł

  • Więcej informacji
  • Opinie (0)

Jeśli poszukują Państwo wysokiej jakości, profesjonalnego ssaka medycznego to jest to najlepszy wybór. Oferowane przez nas produkty charakteryzują się wysoką wydajnością i przeznaczone są dla nawet najbardziej wymagających klientów. Mogą być wykorzystywane m.in. w chirurgii, ginekologii, liposukcji i na oddziałach pooperacyjnych. Oferowane produkty oprócz bardzo dobrej wydajności charakteryzują się nowoczesną stylistyką, która będzie cieszyć oko każdego.

Wysokiej jakości ssak wyposażony w wewnętrzne akumulatory. Może pracować w trybie zasilania akumulatorowego, z gniazda samochodowego 12V oraz standardowo podłączony do sieci 230V. Czas pracy na naładowanym akumulatorze to około 45-50 minut. Czas ładowania około 120-150 minut. Urządzenie wyposażone jest w zabezpieczenie przed przepełnieniem, wskaźnik ciśnienia, regulację siły ssania, włącznik, wskaźnik zasilania oraz ergonomiczny uchwyt do przenoszenia. Obudowa wykonana jest z najwyższej jakości plastików, które czynią to urządzenie bardzo trwałym.

DANE TECHNICZNE:
- Napięcie zasilania: 230 V AC
- Moc: 50 W
- Maksymalny przepływ: 16 L / min
- Maksymalne ciśnienie: 75 kPa
- czas pracy z baterii do 45minut
- Wymiary: 350 x 210 x 180 mm
- Waga: 4,9 kg

WYPOSAŻENIE STANDARDOWE:
- butla 1l z poliwęglanu (sterylizacja w 120stopniach C)
- dreny silikonowe
- filtr bakteryjny
- łącznik drenów

Na razie brak opinii.

Dodaj Opinie
Ukryj formularz
Ocena:
Imie:
Email:
Temat:
Opinia:
  Dodaj recenzje